Veselības ziņas

20-veidi-ka-atvieglot-aizcietejumus
25.06.20

20 veidi kā atvieglot aizcietējumus!

Nav noslēpums, ka ikviens no mums kaut reizi ir saskāries ar šo nepatīkamo problēmu- aizcietējumiem. Vai agrā bērnībā, vai jau vēlāk nepietiekama uztura, stresa, pārmērīga kofeīna vai emocionālu iemeslu dēļ- aizcietējumi ir mūsdienās plaši izplatīta problēma, un ik viens, kurš reizi "izbaudījis" neregulāras vēdera izejas problēmas, zina to atvieglojuma sajūtu, kas seko, kad problēma tiek atrisināta. Tad nu lūk, padalīšos ar 20 naturopātiskiem veidiem, kā atvieglot aizcietējumus!
25.06.20

10-ieteikumi-ka-piecelties-agri-un-bez-grutibam
16.06.20

10 ieteikumi, kā PIECELTIES agri un bez grūtībām.

Lielai daļai no mums doma par agru celšanos šķiet tikpat „jautra” kā zobārsta apmeklējums, taču visiem reizēm nākas to darīt. Ja izmainām savus gulētiešanas ieradumus un pierodam celties agrāk, tas var nākt tikai par labu – iegūstam papildus laiku, kurā nenāksies izlēkt no gultas, pēdējā brīdī kaut ko uzmest mugurā un iznesties pa durvīm. Rīta cēlienam nebūtu jābūt nepatīkamākajai un stresainākajai dienas daļai. Ja pietiekami izgulēsies un ieviesīsi patīkamus rīta rituālus, rīts kļūs daudz mierīgāks un baudāmāks.
16.06.20

kas-ir-antibiotikas-un-probiotikas
05.06.20

Kas ir ​antibiotikas un probiotikas?

Lai arī antibiotikas ir vitāli nepieciešamas, lai īsā laikā apkarotu dažādas dzīvībai un veselībai bīstamas infekcijas, kā arī pirms un pēc operācijām, lai izvairītos no infekciju rašanās, tās aizvien biežāk tiek lietotas nepamatoti un pārāk daudz. Pētījumi liecina, ka pasaulē 30-40% gadījumu antibiotikas tiek lietotas bez vajadzības. Arī Latvijā aizvien biežāk dzirdami gadījumi, kad antibiotikas tiek nozīmētas, teju, pie katras saslimšanas. 
05.06.20

7-prieksnoteikumi-skaistiem-zobiem
26.05.20

7 priekšnoteikumi skaistiem ZOBIEM!

Skaisti zobi nenoliedzami parāda to, ka cilvēks tos kopj un par tiem rūpējas. Lai arī var šķist, ka rūpes par zobiem var nozīmēt tikai to tīrīšanu divas reizēs dienā, patiesībā, pareiza un kārtīga zobu kopšana nozīmē ko vairāk.
26.05.20