Veselības ziņas

kapec-berniem-ir-svarigi-uznemt-d-vitaminu
15.07.19

Kāpēc bērniem ir svarīgi uzņemt D vitamīnu?

Ja bērniņam augot būs trūcis D vitamīns, tad šīs sekas viņš izjutīs visas dzīves laikā, un jo īpaši vecumdienās, kad kaulu masa pakāpeniski noārdās, kā rezultātā var rasties osteoporoze. 
15.07.19

10-ieteikumi-ka-piecelties-agri-un-bez-grutibam
10.07.19

10 ieteikumi, kā PIECELTIES agri un bez grūtībām.

Lielai daļai no mums doma par agru celšanos šķiet tikpat „jautra” kā zobārsta apmeklējums, taču visiem reizēm nākas to darīt. Ja izmainām savus gulētiešanas ieradumus un pierodam celties agrāk, tas var nākt tikai par labu – iegūstam papildus laiku, kurā nenāksies izlēkt no gultas, pēdējā brīdī kaut ko uzmest mugurā un iznesties pa durvīm. Rīta cēlienam nebūtu jābūt nepatīkamākajai un stresainākajai dienas daļai. Ja pietiekami izgulēsies un ieviesīsi patīkamus rīta rituālus, rīts kļūs daudz mierīgāks un baudāmāks.
10.07.19

kas-ir-antibiotikas-un-probiotikas
09.07.19

Kas ir ​antibiotikas un probiotikas?

Lai arī antibiotikas ir vitāli nepieciešamas, lai īsā laikā apkarotu dažādas dzīvībai un veselībai bīstamas infekcijas, kā arī pirms un pēc operācijām, lai izvairītos no infekciju rašanās, tās aizvien biežāk tiek lietotas nepamatoti un pārāk daudz. Pētījumi liecina, ka pasaulē 30-40% gadījumu antibiotikas tiek lietotas bez vajadzības. Arī Latvijā aizvien biežāk dzirdami gadījumi, kad antibiotikas tiek nozīmētas, teju, pie katras saslimšanas. 
09.07.19

7-prieksnoteikumi-skaistiem-zobiem
08.07.19

7 priekšnoteikumi skaistiem ZOBIEM!

Skaisti zobi nenoliedzami parāda to, ka cilvēks tos kopj un par tiem rūpējas. Lai arī var šķist, ka rūpes par zobiem var nozīmēt tikai to tīrīšanu divas reizēs dienā, patiesībā, pareiza un kārtīga zobu kopšana nozīmē ko vairāk.
08.07.19