Veselības ziņas

6-butiskas-pazimes-kas-liecina-tavs-kermenis-ir-atudenojies
09.09.19

6 BŪTISKAS pazīmes, kas liecina – tavs ĶERMENIS ir atūdeņojies.

Lielākā daļa no mums zina, ka dzert tīru un svaigu ūdeni ir veselīgi un labi. Bet, vai – liekot roku uz sirds – varam apgalvot, ka ikdienā patiešām uzņemam vajadzīgo ūdens daudzumu? Lai nenodarītu sev pāri, kritiskajos momentos ķermenis mēdz mūs brīdināt. Kā?
09.09.19

10-iemesli-kadel-ir-svarigi-izguleties
04.09.19

10 iemesli, kādēļ ir svarīgi IZGULĒTIES.

Nekas nevar būt svarīgāks par veselīgu un labu miegu. Zināms, ka tas ir mūsu enerģijas galvenais avots. Tomēr ilgstošs miega trūkums var atstāt negatīvas sekas gan uz tavu veselību, gan izskatu! Kādas? Izlasi!
04.09.19

ka-pienemties-svara-iesaka-uztura-specialiste
30.08.19

Kā PIEŅEMTIES svarā? Iesaka uztura speciāliste.

Lielākoties tiek runāts un rakstīts par to, kā pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no lieko tauciņu kārtas un iegūt tvirtu ķermeni. Tomēr mūsu vidū (lai gan mazākumā) sastopamas arī sievietes, kuras daba apveltījusi ar izteikti smalku ķermeņa uzbūvi. Viņas labprāt pieņemtos svarā un iegūtu sievišķīgākas formas. Bet kā to paveikt veselīgi? Stāsta sertificēta uztura speciāliste Baiba Grīnberga.
30.08.19

patiesiba-par-kalciju-kuru-tev-nestasta
15.08.19

Patiesība par KALCIJU, kuru tev nestāsta!

Kā zināms, kalcijs cilvēka organismā ir viens no nepieciešamākajiem elementiem. Jau no agrajiem skolas gadiem mums tiek mācīts, ka tas nepieciešams kaulu un zobu stiprumam. Tāpat tiek stāstīts, ka kalciju ieteicams uzņemt tieši ar piena produktiem. Vai zināji, ka ir vēl daudzi citi produkti, kurus ikdienā, iekļaujot savā ēdienkartē, vari uzņemt nepieciešamo kalcija dienas devu?
15.08.19