Veselības ziņas

5-neparasti-faktori-kas-pazemina-tavu-imunitati
24.09.20

5 neparasti faktori, kas PAZEMINA tavu IMUNITĀTI

Rudens un ziema ir slimību laiks. Un, lai gan cenšamies dzīvot veselīgi, reizēm imunitāte vienalga mūs pieviļ – kāpēc tā? Izrādās, pastāv arī ne-acīmredzami faktori, kas pamazām un neuzkrītoši novārdzina mūsu organisma aizsardzības spējas. Lai spētu šo ietekmi mazināt – uzzini, kas ir šīs lietas!
24.09.20

35-vienkarsi-ikdienas-paradumi-kas-veicina-veselibu
20.08.20

35 vienkārši IKDIENAS paradumi, kas VEICINA veselību.

Veselība – gan fiziskā, gan emocionālā, ir tiešā veidā saistīta ar mūsu ikdienu. Tas, kā mēs dzīvojam, kā iekārtojam savu ikdienu, kā uztveram apkārt notiekošo, ietekmē it visu! Lūk, 35 vienkāršas ikdienas lietas, kas tādā vai citādā veidā pozitīvi ietekmē tevi, tavu pašsajūtu, līdz ar to – arī veselību. Jā, daudz no tā visa ir dzirdēts un zināms, bet – vai tu to piekop SAVĀ ikdienā?
20.08.20

ka-ediens-var-ietekmet-tavu-garastavokli
24.07.20

Kā ēdiens var ietekmēt tavu garastāvokli?

Drūmi laikapstākļi, saules trūkums un ilgas pēc vasaras var likt mums justies nomāktiem. Garastāvoklis ietekmē mūsu darba spējas, to, kā mēs mijiedarbojamies ar apkārtējiem un arī mūsu ēšanas paradumus. Plaši zināms, ka tas, kāds mums ir garastāvoklis, var veicināt pārēšanos vai nomākt apetīti pilnībā. Bet var notikt gluži pretējais – ēdiens var uzlabot tavu pašsajūtu. Dietoloģe un “Herbalife” eksperte Laura Romeraite Kuklieriene skaidro, kā ēdiens ietekmē mūsu noskaņojumu un kur meklēt tās uzturvielas, kas palīdzēs būt labā garastāvoklī dienu pēc dienas.
24.07.20

7-prieksnoteikumi-skaistiem-zobiem
18.07.20

7 priekšnoteikumi skaistiem ZOBIEM

Skaisti zobi nenoliedzami parāda to, ka cilvēks tos kopj un par tiem rūpējas. Lai arī var šķist, ka rūpes par zobiem var nozīmēt tikai to tīrīšanu divas reizēs dienā, patiesībā, pareiza un kārtīga zobu kopšana nozīmē ko vairāk.

18.07.20