Veselības ziņas

8-emocijas-no-kuram-pec-iespejas-atrak-jaatbrivojas
01.04.20

8 EMOCIJAS, no kurām pēc iespējas ĀTRĀK jāatbrīvojas.

Cilvēks ir būtne, kas spējīga izjust visdažādāko emociju gammu – no prieka un pilnīgas svētlaimes, līdz pat zvērīgām dusmām un sirdi plosošām skumjām. Jebkuru no emocijām esam spējīgas izjust mēs visas un tas ir gluži normāli. Problēmas sākas tad, ja kāda no tā dēvētajām sliktajām emocijām ieilgst – tā pavada tevi pastāvīgi ilgāku laika posmu. Šoreiz esam izveidojuši to 8 emociju topu, kas ieilgstot, spēj nopietni kaitēt tavai veselībai. Kā?
01.04.20

slimibas-lapa-viss-kas-tev-par-to-jazina
26.03.20

SLIMĪBAS lapa – VISS, kas tev par to JĀZINA

Ja esi saslimusi, tev ir tiesības saņemt slimības lapu – dokumentu, kas nodrošinās ienākumus slimības laikā. Šoreiz par to, kas par slimības lapu būtu jāzina katrai strādājošai sievietei!
26.03.20

top-10-dabigi-imunitates-stiprinataji
25.03.20

TOP 10 dabīgi imunitātes STIPRINĀTĀJI

Imunitātes stiprināšana laikam ir viens no aktuālākajiem tematiem ik gadu, kad tuvojas rudens un ziema. Lūk, 10 vērtīgi, dabīgi produkti, kurus ik dienas vērts iekļaut savā un savu mīļo ēdienkartē, lai stiprinātu imunitāti jau laikus!
25.03.20

3-vertigakas-ellas-tavai-veselibai-pratam-un-skaistumam
24.03.20

3 vērtīgākās EĻĻAS tavai veselībai, prātam un skaistumam.

Lai stiprinātu imūnsistēmu, uzlabotu pašsajūtu un aktivizētu veselīgu smadzeņu darbību, visbiežāk papildus uzturam izvēlamies lietot zivju eļļu. Bez šaubām, lēmums ir apsveicams un veselībai vērtīgs, taču vai zināji, ka arī augu eļļas spēj sniegt mūsu organismam spēcīgu stimulu, lai uzturētu veselību tonusā? Tās ne tikai palīdz līdzsvarot nervu sistēmu, uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas darbību, bet sniedz arī enerģijas lādiņu un aktivizē vielmaiņu, kas ir noderīgi svara kontrolei, un strādā arī mūsu skaistuma labā!
24.03.20