Veselības ziņas

10-padomi-organisma-attirisanai-pavasari
15.01.20

10 padomi organisma ATTĪRĪŠANAI PAVASARĪ

Uz organismu ik dienas iedarbojas faktori, kas atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz kopējo pašsajūtu, piemēram, stress, pārpūle, nesabalansēts uzturs u.c. Lai uzlabotu pašsajūtu, ķermeni ir nepieciešams attīrīt. Visveiksmīgāk to var izdarīt gadalaiku maiņas brīdī, kad ķermenis pielāgojas jaunajiem apstākļiem. Šoreiz par to, kā izmantot pavasara tuvošanos lietderīgi, lai vienkārši un dabiski attīrīt savu organismu no kaitīgajām vielām!
15.01.20

ka-zaudet-lieko-svaru-nakts-laika
13.01.20

Kā ZAUDĒT lieko svaru NAKTS laikā?

Nakts ir paredzēta kvalitatīvam miegam, retu reizi – lai dotos uz sen gaidītu randiņu, ballīti vai pļāpātu līdz rītam ar savu izredzēto. Bet vai zināji, ka, pareizi nodrošinoties nakts stundām, mēs spējam panākt arī liekā svara zudumu? Uzzini, kā tas iespējams!
13.01.20

vai-kontracepcija-kuru-tu-lieto-ir-tev-atbilstosa
10.01.20

Vai kontracepcija kuru tu lieto, ir tev atbilstoša?

Mēs esam līdzīgas un ļoti dažādas vienlaikus – katrai no mums ir savas prasības, savas vajadzības. Katrai no mums ir savas organisma īpatnības un atšķirības. Un tomēr – mēs visas esam sievietes, un mums visām ir būtiska laba pašsajūta, veselība un augsta dzīves kvalitāte kopumā. Pieaugušo dzīve prasa atbildību, arī kontracepcijas ziņā. Kā izvēlēties sev atbilstošāko un efektīvāko kontracepcijas veidu? Vai kontracepcija, ko tu lieto šobrīd, tev tiešām ir atbilstoša?
10.01.20

top-5-dietas
07.01.20

TOP 5 diētas!

Ikdienas skrējienā mēs nereti piemirstam par pastaigām, treniņiem un veselīgām maltītēm. Tikai tad, kad kleitas rāvējs vairs neiet ciet, ķeramies pie diētu meklēšanas un testēšanas!
07.01.20