LYL sunD3

 
JAUNUMS! UNIKĀLS, EFEKTĪVS UN DABĪGS augstas absorbcijas D3 vitamīna sprejs ar dabīgu apelsīna garšu LYL SunD3!
 
LYL SunD3 vitamīns ir spreja veidā, kas nodrošina vitamīna pilnīgu un efektīvu uzsūkšanos organismā, jo tiek uzsmidzināts uz vaiga - mutes dobumā un tūlītēji nonāk asinsrites sistēmā caur mutes gļotādu.

LYL SunD3 pietiek ilgam laikam un ir īpaši ērts lietošanai. 1 pūtiens dienā pēc ēdienreizes nodrošinās 2000 IU jeb 50mcg D3  vitamīna uzņemšanu (1000%NRV*)

Produkta neto masa: 25ml/125 pūtieni.
 
Lietošana: pieaugušajiem lietot reizi dienā uzreiz pēc ēdienreizes, bērniem vienu reizi
nedēļā. D vitamīns ir taukos šķīstošs vitamīns, tāpēc bērniem LYL SunD3 nav vajadzīgs papildināt katru dienu - organismā veidojas šī vitamīna rezerve, kas nodrošina bērniem nepieciešamo devu.

Īpaši piemērots cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar tablešu un kapsulu norīšanu, bērniem un cilvēkiem gados, sievietēm grūtniecības laikā, kuras cieš no rīta nelabumiem.

Nav nepieciešams uzdzert ūdeni.

LYL SunD3 nesatur mākslīgas krāsvielas, vai garšas, nesatur laktozi, alkaholu, glutēnu vai soju.
 
D vitamīna sprejs
Kā viens no D vitamīna deficīta cēloņiem ir arī šī vitamīna malabsorpcija organismā. Šā iemesla dēļ tika meklēti jauni un alternatīvi veidi vitamīna uzņemšanai. Uzņemot D vitamīnu tablešu vai kapsulu veidā tā absorbcija notiek tievajā zarnā. Tā kā D3 vitamīns ir taukos šķīstošs vitamīns, tad zarnu trakts nav labākais veids kā uzņemt šo vitamīnu, jo zarnu trakta uzbūves dēļ tajā labāk uzsūcas vitamīni un vielas, kas ir ūdeni šķīstošas. Īpašu vērību D vitamīna uzņemšanas formai ir jāpievērš cilvēkiem, kuri cieš no gremošanas un zarnu trakta saslimšanām, kā arī pacientiem ar aknu traucējumiem, celiakiju, žultspūšļa un aizkuņģa dziedzera saslimšanām.  Pie vitamīna D riska faktoriem pieder arī individuālie riska faktori, piemēram, tumšas ādas īpašnieki, cilvēka novecošanās, aptaukošanās - samazināta vitamīna biopieejamība, aknu un nieru bojājumi, dažādu medikamentu lietošana, piemēram, glikokortikoīdi, pret krampju līdzekļi, barbiturāti un rifampicīns.
 
Spreja veidā uzņemtais D vitamīns nodrošina lielāku produkta bioefektivitāti salīdzinājumā ar kapsulu un tablešu formā uzņemtajiem vitamīniem. Turklāt tā lietošana ir īpaši ērta, jo nav nepieciešams uzdzert ūdeni, to nav nepieciešams sinhronizēt ar ēdienreizi un tā lietošana nebūs apgrūtinājums arī bērniem vai cilvēkiem gados, kuriem ir problēmas ar kapsulu un tablešu norīšanu. Tradicionālajā veidā uzņemot šo vitamīnu tā absorbcija ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, sālsskābes daudzuma kuņģī, taču spreja veidā lietotais D vitamīns nonāk asinsritē caur mutes gļotādu. Tas nonāk neskaitāmajos kapilāros un asins vados, kas atrodas tuvu klājēj audu virsmai un tālāk ar asins cirkulācijas sistēmas palīdzību tiek transportēts organismā. Ir zinātniski pierādīts, ka D3 vitamīna uzsūkšanās mutes dobumā ir efektīvāks vitamīna izmantošanas veids. Pētījumu dati liecina, ka lietojot D vitamīnu spreja veidā tā uzņemšana palielinās par 95%  kā lietojot to tradicionālajā veidā.Reklāmraksts: www.lyl.eu