Krila eļļa B ACTIV

JAUDĪGA KOMBINĀCIJA TAVAI VESELĪBAI - LYL KRILA EĻĻA + PLAŠS B VITAMĪNU KOMPLEKSS 

Uztura bagātinātājs LYL krila eļļa B ACTIV vispusīgi bagātina un nodrošina organismu ar omega3 taukskābēm pilnīgākajā formā, spēcīgāko no dabiskajiem antioksidantiem astaksantīnu un vērtīgajiem B grupas vitamīniem – B2, B4, B6, B7, B9 un B12!
    

Palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu (vitamīni B6, B12, B2, B7), samazināt nogurumu un nespēku (vitamīni B6, B12, B2) uzturēt ādas veselību (vitamīns B2 (riboflavīns), matu veselību (B7 (biotīns), normālu redzi (vitamīns B2 (riboflavīns), gļotādas veselību (vitamīni B2 (riboflavīns), B7 (biotīns), nodrošināt normālu dzelzs vielmaiņu (vitamīns B2 (riboflavīns), veicina normālu imūnsistēmas darbību (vitamīni B6, B12), hormonu darbības regulāciju (vitamīns B6), šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu (vitamīns B2 (riboflavīns), normālu nervu sistēmas darbību (vitamīni B6, B12, B2, B7), normālas psiholoģiskās funkcijas (vitamīni B6, B12, B7), sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos (vitamīni B6, B12). Palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu (vitamīns B7 (biotīns). Vitamīns B12 nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un normālu redzi (DHS). Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS.

Veicina normālu sirds darbību un palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu (DHS/EPS). Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg EPS/DHS.


Uztura bagātinātājs

Dabīgi iegūts Antarktiskais krils (Euphausia Superba)


Omega 3 pilnīgākajā formā + B2, B6, B12, B4(holīns),  B7(biotīns), B9(folijskābe)

730 mg kapsula

30 kapsulas

SASTĀVS:
Vēžveidīgo sugas Krila (Euphausia Superba) lipīdu ekstrakts 500mg vienā kapsulā, vitamīni B2(riboflavīns), B6(piridoksīna hidrohlorīds), B12(ciānkobalamīns), biotīns(B7), holīns(B4), folijskābe (B9)

Kapsulas apvalka sastāvs:
želatīns, mitrumuzturētāji-sorbīts un glicerīns, ūdens un vaniļas aromatizētājs.

Viena kapsula vidēji satur:
Jūras fosfolipīdus                                    200mg
    no kuriem omega-3 fosfolipīdi            70%
Omega-3 taukskābes,                            110mg
    no tām:  eikozapentaēnskābi (EPS)    60mg
        dokozaheksaēnskābi (DHS)            28mg
        citas omega-3 taukskābes                22mg
Astaksantīnu ne mazāk kā                               70µg
Vitamīnu B2(Riboflavīns)                       1.12 mg (IDD* 80%)
Vitamīnu B6 (Piridoksīna hidrohlorīds)  1.12 mg (IDD* 80%) 
Vitamīnu B12 (Ciānkobalamīns)             6 µg (IDD* 240%)
Biotīnu (B7)                                             50 µg (IDD* 100%)
Folijskābi (B9)                                         200 µg (IDD* 100%)
Holīnu (B4)                                              25 mg    
*ieteicamā diennakts deva

Produkta neto masa:
21.90g

Vitamīni B6, B12, B2 palīdz samazināt nogurumu un nespēku,
vitamīns B2 palīdz uzturēt ādas veselību,
vitamīns B7(biotīns) palīdz uzturēt matu veselību,
vitamīns B2 palīdz uzturēt normālu redzi,
vitamīni B6 un B12 veicina normālu imūnsistēmas darbību,
vitamīni B6, B12, B2, B7(biotīns) veicina normālu nervu sistēmas darbību,
vitamīns B2 veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

EPS un DHS veicina normālu sirds darbību*
* Labvēlīgo ietekmi uz veselību panāk, ikdienas uzņemot 250 mg EPS/DHS

Lietošanas norādījumi:
Pieaugušajiem: 1 kapsula dienā vai kā ieteicis ārsts.

Bērniem: 1 kapsula dienā, ja bērns ir atbilstošā vecumā, lai norītu kapsulu.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

Nelikt ledusskapī un nesasaldēt.

Brīdinājums:
Ja ir alerģija pret vēžveidīgiem, zivīm vai zivju blakusproduktiem, pirms krila eļļas lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.

Produkts nesatur:
Glutēnu, raugu, cieti un laktozi, mākslīgas krāsvielas un konservantus. Nav pievienots sāls vai cukurs.

Ražots Norvēģijā pēc SIA „pharm&med”  pasūtījuma,  Dzelzavas iela 120G, LV-1021, Rīga, Latvija. Tel. Nr. +371 20260260
Serotonīns un dopamīns ir tās vielas cilvēka smadzenēs, kas nodrošina spēju priecāties. Šo labā garastāvokļa vielu radīšanas procesā ir iesaistīts vitamīns B12. Vēloties samazināt holesterīna līmeni, daudzi jau gadiem izslēguši no uztura produktus, kuri satur šo vitamīnu. Populārākās B12 vitamīna trūkuma pazīmes ir grūtības atcerēties un koncentrēties, strauji mainīgais garastāvoklis un enerģijas trūkums. LYL Krila eļļa B ACTIV satur omega 3 pilnīgākajā formā un sešus nepieciešamākos B grupas vitamīnus - B2, B4, B6, B7, B9 un B12, kas sniegs jums dzīvesprieku un mudru soli.

Latvija ir unikāla pasaules kontekstā, jo varam izbaudīt četrus gadalaikus. Ierasts, ka sejas ādas krāsa gada vēsajā laikā kļūst bālāka. Ja komplektā bālajai ādai nāk klāt arī modruma un asuma zudums, galvassāpes un apmulsums, - piezagusies folijskābes jeb vitamīna B9 anēmija. Organisms nespēj saražot pietiekošā daudzumā sarkanos asinsķermenīšus folijskābes trūkuma dēļ. Deficīts izplatīts visā pasaulē, jo ar to bagātie produkti - aknas un tumši zaļās lapas, nav uzturā sevišķi iemīļoti. Vitamīns B9 organismā rezerves neveido, visu lieko no organisma izvada urīns un, lai uzturētu normālu līmeni, tas jāuzņem katru dienu. Atceries - nogurums, nespēks, bezmiegs, galvassāpes – tās var būt pirmās pazīmes, ar kurām organisms mēģina paust par B vitamīnu trūkumu. LYL Krila eļļa B.ACTIV – tīras izcelsmes omega3 bagātinātas ar sešiem nepieciešamākajiem B grupas vitamīniem.  

Bērniņš pārāk raudulīgs? Pirmais Nīderlandes zinātnieku mēģinājums bērna raudulīgumu izskaidrot ar uztura nepilnībām ir nesis interesantus rezultātus. Māmiņām, kurām grūtniecības periodā bijis samazināts B12 vitamīna līmenis, mazuļi ir kaislīgi raudātāji. B12 vitamīna trūkuma dēļ mazulim dzimšanas brīdī nav pilnībā attīstījusies nervu sistēma un mazāks ir miega hormona līmenis. LYL Krila eļļa B ACTIV satur auglim un topošajai māmiņai nepieciešamās Omega 3 taukskābes un visus svarīgākos B grupas vitamīnus – B2, B4, B6, B7, B9 un B12. Rūpēs par sava mazuļa nervu sistēmas veselību, lietojiet LYL Krila eļļa B ACTIV visu grūtniecības laiku!

Pasaulē vērojama tendence svētkus ienest ikdienā! Arī Latvijas iedzīvotāju ikdienas ēdienkarte vairāk līdzinās svētkiem, jo piepildīta ar balto miltu produktiem. Rezultāts ir B grupas vitamīnu deficīts. To papildina arī izteikts omega 3 taukskābju trūkums uzturā, jo treknās zivis šķiet nepieejamas vai grūti pagatavojamas.  LYL Krila eļļa B ACTIV radīts, lai spītētu vides diktētajām izmaiņām. Tajā iekļauti seši deficīta riskam vispakļautākie B grupas vitamīni, kas savietoti ar Latvijā populārākajām omega 3 taukskābēm – LYL Krila eļļu. LYL Krila eļļa B ACTIV – tava uztura pārpilnībai!  

 Lūpu kaktiņu sprēgāšana ir nepatīkama. Tā norāda uz sliktu vielmaiņu, jo saistīta ar B grupas vitamīnu trūkumu organismā. Nepatīkamos simptomus iespējams novērst tikai papildus ikdienas racionam uzņemot B grupas vitamīnus. Par to padomāts jaunajā produktā LYL Krila eļļa B ACTIV, radot formulu, kurā apvienoti vielmaiņas vitamīni jeb B grupa ar omega3 taukskābēm to vispilnīgākajā formā. Jaunais LYL Krila eļļa B ACTIV vielmaiņas veselībai pieejams visās Latvijas aptiekās.

 Katru gadu Latvijā konstatē vairāk nekā 8000 jaunus otrā tipa cukura diabēta gadījumus. Visplašāk izmantotais medikaments pie šīs diagnozes ir metformīns. Otrā tipa cukura diabēta pacientiem jarēķinās ar B 12 vitamīna trūkumu. Tas attīstās lēnām un tā simptomi cita starpā ir grūtības domāt, atmiņas zudums, vājums, stīvums vai durstoša sajūta rokās, kājās un pēdās, līdzsvara traucējumi pārvietojoties, ādas dzelte. LYL Krila eļļa B ACTIV satur B 12 vitamīnu, gan arī vērtīgos omega 3 fosfolipīdus, kuru pret aterosklerotiskā iedarbība ir daudz efektīvākā nekā zivju eļļai.

 Latvijā dzīvojošiem ir pieeja jebkāda veida enerģijai! Satumst, ieslēdz gaismu. Gribi ēst, pasūti ēdienu pa telefonu vai nopērc jau gatavas uzkodas. Ērtā pārtika satur daudz enerģijas, bet tās ēdājs enerģijas pieplūdumu nejūt. Vajadzīgi B grupas vitamīni. To klātbūtne pārtikā ir niecīga. LYL Krila eļļa B ACTIV satur sešus vielmaiņai un enerģijas atbrīvošanai nepieciešamos B grupas vitamīnus. Kā arī omega 3 fosfolipīdus, kas ir katras darboties gribošas šūnas pamatu pamats!

Informācija iegūta no www.pvd.gov.lv un www.lyl.eu