Piegāde

Latvija - 3.00 EUR vai BEZMAKSAS, ja pasūtījums ir virs 30.00 EUR (piegādi veic - Latvijas pasts, Pasta stacijas, OMNIVAS pakomāti, CircleK).
 

Igaunija, Lietuva - 4.00 EUR vai BEZMAKSAS, ja pasūtījums ir virs 40.00 EUR (piegādi veic Igaunijas, Lietuvas pasta dienesti).
 

ES - 5.00 EUR vai BEZMAKSAS, ja pasūtījums ir virs 50.00 EUR (piegādi veic Latvijas Pasts un saņēmējvalsts Pasta dienests).
 

PASAULE - 7.00 EUR vai BEZMAKSAS, ja pasūtījums ir virs 70.00 EUR (piegādi veic Latvijas Pasts un saņēmējvalsts Pasta dienests).

Piegādes ilgums ir atkarīgs no valsts un piegādes veida.IESPĒJAMI KAVĒJUMI SŪTĪJUMU PIEGĀDĒ

Kopš novembra sākuma COVID-19 pandēmijas ietekmē ir ievērojami palielinājies sūtījumu daudzums piegādei uz Omniva pakomātiem, tādēļ gan Latvijā, gan kaimiņvalstīs iespējami piegādes kavējumi. Sabalansējot kvalitatīvu klientu apkalpošanu un uzņēmuma rīcībā esošos resursus, darām visu iespējamo, lai šajā saspringtajā laikā pēc iespējas ātrāk nodrošinātu visu sūtījumu piegādi uz pakomātiem. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, aicinām klientus ar sapratni izturēties pret šo situāciju. Papildus aicinām ikvienu sūtījuma saņēmēju pēc iespējas ātrāk izņemt savu sūtījumu no Omniva pakomātiem, lai atbrīvotu vietu nākamajiem sūtījumiem