dzelzs-trukums-organisma-vai-man-tas-ir
23.02.21

Dzelzs TRŪKUMS organismā – vai man tas IR?

Kāpēc tieši dzelzs ir minerālviela, kas tik būtiska normālai mūsu organisma funkcionēšanai? Kā atpazīt brīdinošos signālus, kas norāda uz dzelzs trūkumu? Un – ko ēst, lai uzņemtu dzelzi? Par to šoreiz!
23.02.21

kapec-butu-verts-noteikt-d-vitamina-limeni
11.02.21

Kāpēc būtu vērts noteikt D vitamīna līmeni.

Dr.Renāte Helda, endokrinoloģe

Vitamīna 25(OH)D līmeņa noteikšana klīniskajā laboratorijā turpina būt pēdējos gados visstraujāk augošā laboratorijas analīze noteikšanas biežuma ziņā gan ASV, gan citās attīstītākajās valstīs visā pasaulē. Par pamatu tam ir informācija par rezultātiem no daudziem jauniem pētījumiem, no kuriem daži turpmāk tiks pieminēti arī šajā rakstā.. Par to var pārliecināties jebkurš interesents, uzliekot šo tēmu Google meklētājā, un tiekot momentāni aprakts pieejamās informācijas kalnos. Liela daļa šīs informācijas veltīta aktuālam tematam –
11.02.21

astaksantins-mazina-acu-nogurumu
20.01.21

Astaksantīns mazina acu nogurumu

Uzlabojas datora lietotāja redze – tā kļūst asāka, mazinās acu saspringums un plecu un muguras stīvums, kā arī acis ātrāk spēj pielāgoties dažādiem attālumiem!
20.01.21

par-d-vitaminu-un-covid-19
19.01.21

PAR D VITAMĪNU UN COVID–19

Uzreiz vēlos norādīt, ka man nav nekādu interešu attiecībā uz jebkādu D vitamīna ražotāju un izplatītāju. Mani kolēģi Indijā un Singapūrā bija apkopojuši materiālus un dažādus pētījumus par D vitamīna lietošanas nepieciešamību Covid–19 pandēmijas laikā, atsūtīja man tos kaudzītē.
19.01.21