Krila eļļa WINTER

LYL love your life ® LYL Krila eļļa WINTER® 

Uztura bagātinātājs

Dabīgi iegūts Antarktiskais krils (Euphausia Superba)

Omega 3 pilnīgākajā formā + D3 vitamīns
 
730 mg kapsula

30/40/60/80 kapsulas
 
SASTĀVDAĻAS: Vēžveidīgo sugas Krila (Euphasia Superba) lipīdu ekstrakts 1000 mg divās kapsulās, kapsulas apvalks no želatīna (augu, zivju vai liellopu) , holīns, ūdens, holekalciferols, mitrumuzturētāji-sorbīts un glicerīns.
 Viena / divas kapsulas vidēji nodrošina: 
Jūras fosfolipīdus                                                        225 mg/450 mg
            no kuriem omega 3 fosfolipīdi                        157.5 mg/315 mg 
            holīns                                                               25 mg/50 mg 
Omega 3 taukskābes                                                    125 mg/250 mg 
no tās: eikozapentaēnskābe (EPS)                   60 mg/120 mg
dokozaheksaēnskābe (DHS)                35 mg/70 mg
citas omega 3 taukskābes                     30 mg/60 mg
Astaksantīns ne mazāk kā                                            80 µg/160 µg
Holekalciferols (D3)                                                    10 µg(100%*)/20 µg (200%*)
 
*NRV - uzturvielas atsauces vērtība
                                                 
Lietošanas norādījumi: 
Pieaugušajiem: 1-2 kapsulas dienā vai kā ieteicis ārsts
Bērniem: 1 kapsula dienā, ja bērns ir atbilstošā vecumā, lai norītu kapsulu.

Produkta neto masa: 21.90g vai 29.20g vai 43.80g vai 58.40g
 
Produkts ir bez specifiskā aromāta, ko nodrošina jaunā patentētā SUPERBA2 tehnoloģija. Piemērots cilvēkiem, kuri sevišķi jutīgi reaģē uz smaržām. 

Nesatur raugu, cieti, laktozi, lipekli, konservantus, nav pievienots sāls un cukurs. 
 
Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt istabas temperatūrā sausā, tumšā vietā. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu.
Ja pastāv jebkāds medicīnisks stāvoklis vai alerģija pret vēžveidīgiem, zivīm vai zivju blakusproduktiem, pirms krila eļļas lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.
 
EPS un DHS veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgu ietekmi uz veselību panāk, ik dienas uzņemot 250 mg EPS un DHS.
 
D3 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību un normālu kalcija līmeni asinīs
 
Ražots Norvēģijā pēc SIA „pharm&med”  pasūtījuma,  Dzelzavas iela 120Z, LV-1021, Rīga, Latvija, Tel. Nr. +371 20260260

Partijas numurs: skatīt uz iepakojuma

Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma

Vairāk informācijas: www.krilaella.lv; www.lyl.eu  


Pēc ES Statistikas pārvaldes Eurostat datiem par lieko svaru, Latvijas sievietes atrodas 3. vietā. Aptaukojies ir arī katrs 10 mūsu valsts vīrietis.

Pierādīta ir D vitamīna deficīta saistība ar paaugstinātu ķermeņa masu un cukura līmeni. Diemžēl vairāk kā pusei Latvijas iedzīvotāju ir D3 vitamīna trūkums organismā. LYL Krila eļļa WINTER sastāvā tīrās omega 3 taukskābes, unikālais astaksantīns ir bagātināts ar D3 vitamīnu. Lietojot 1 kapsulu LYL Krila eļļa WINTER dienā, jūs uzņemat nepieciešamo D3 vitamīna dienas devu.

Ir tikai viens vitamīns, kura risks ir tumšais gada cēliens un kuram pakļauti visi Latvijas iedzīvotāji septiņus mēnešus gadā. Tas ir D vitamīns. Vasarā uzņemtās D vitamīna rezerves pietiek tikai līdz oktobrim. Pārtika ir trūcīgs saules vitamīna avots, tāpēc ārsti iesaka pēc D vitamīna doties uz aptieku. LYL Krila eļļa WINTER satur nepieciešamo D vitamīna diennakts devu, turklāt ļoti ērtajā kapsulas formātā. Turklāt tā papildināta ar omega 3 taukskābēm. LYL Krila eļļa WINTER ir izcils ziemas komplekts tavai un tavas ģimenes veselībai!  

Vai zināji, ka D vitamīns ir taukos šķīstošais vitamīns? Lai pilnībā uzsūktos, tas jāuzņem kopā ar taukvielām. Visvērtīgākais veids, kā uzņemt D vitamīnu, ir LYL Krila eļļa WINTER. LYL Krila eļļa WINTER ir vienīgais produkts Latvijā, kas satur ieteikto D vitamīna daudzumu savienojumā ar omega 3 fosfolipīdiem – pašām vērtīgākajām omega 3 taukskābēm uz zemeslodes. 

Imūnķīmijas nodaļas vadītāja Emīla Gulbja laboratorijā Dace Jupatova ikdienu pētot iedzīvotāju asins analīžu paraugus atzīst, ka D vitamīna deficīts šī gada oktobrī ir lielāks kā iepriekšējā gadā. Starptautiskajos pētījumos apstiprināts - uzņemot katru dienu līdz 20 mikrogramiem D vitamīna cilvēks no deficīta ir pasargāts. Tieši tik daudz D vitamīna satur LYL Krila eļļa WINTER. Turklāt D vitamīns apvienots ar omega 3 fosfolipīdiem. Savas unikālās struktūras dēļ tie vislabāk nogādā D vitamīnu līdz mērķa šūnai un visspēcīgāk pilda visas omega 3 labvēlīgās iedarbības.

Grenlandes inuītiem ir visstiprākā sirds pasaulē. Viņi lieto uzturā zivis, kas spēj izdzīvot pastāvīgajos sniega un ledus apstākļos! Tādēļ ir ar īpaši augstu bioloģisko vērtību. Arī LYL Krila eļļa WINTER ražošanā izmantoti dzestrajos Antarktīdas ūdeņos augušie krili. LYL Krila eļļa WINTER ir īpaši silta dāvana ziemeļnieku sirds un imunitātes stiprināšanai! 
Lielākā daļa imūnšūnu satur D vitamīna receptorus, tāpēc D vitamīna līmenim ir svarīga ietekme uz imunitāti. Šis tik ļoti nepieciešamais vitamīns stimulē antimikrobiālu peptīdu ražošanos. Vairāk kā pusei latviešu konstatēta D vitamīna nepietiekamība organismā. Iespējams, tieši tāpēc tik ļoti simpatizējam ziemas vīrusiem. LYL Krila eļļa WINTER satur Latvijas ziemas apstākļiem piemēroto devu – 10 µg vitamīna D3, tik lielu daudzumu nesatur plašie vitamīnu un minerālvielu kompleksi. Kombinācijā ar omega 3 taukskābēm LYL Krila eļļa WINTER uzbūvēs un noturēs cietoksni pret vīrusies un saslimšanām. LYL Krila eļļa WINTER pieejama visās Latvijas aptiekās.

Daudzos pētījumos atrastas sakarības starp zemu D vitamīna līmeni organismā un paaugstinātu saslimšanu ar infekcijām. Pētījumā, kurā piedalījās 19 000 cilvēku, grupa ar zemu D vitamīna līmeni organismā, daudz biežāk ziņoja par augšējo elpceļu slimībām. Savukārt, grupā, kura lietoja D vitamīna papildus, bija novērojama par 42% mazāka saslimstība ar gripu. LYL Krila eļļa WINTER satur visefektīvāko D vitamīna formu – D3 starptautiski rekomendētajā devā un omega 3 taukskābes. LYL krila eļļa WINTER – divas vielas dubulta aizsardzība ziemas laikā!

Informācija iegūta no www.pvd.gov.lv un www.lyl.eu